Elektronická komunikace s občany. Pro obce i města, ihned a zdarma.
Přinášíme zdarma elektronické formuláře QCM e-forms, které můžete používat pro elektronickou komunikaci s občany. V souladu s požadavky zákona o právu občana na digitální služby.


Podívejte se na ukázku, sami uvidíte, jak je to snadné.
Co formuláře umožňují?
Formuláře QCM e-forms umožňují občanům odesílat podání z webu nebo mobilního telefonu přímo na podatelnu Vašeho úřadu. S elektronickým podpisem i bez. Občan pak obdrží potvrzení o odeslání podání. Vše zabezpečeně. A jednoduše.
Co pro to musíte udělat? Zaregistrovat se a autorizovat podatelnu Vašeho úřadu.
  • Vyplnit registrační formulář ZDE nebo nám zavolat, pomůžeme Vám.
  • Schválit emailové potvrzení podatelny Vašeho úřadu, která přijde právě na tuto Vámi zadanou emailovou adresu.
  • Doplňte do svého webu obce níže uvedený odkaz, aby mohli občané formuláře začít používat.
Kolik to bude stát?
Službu Formuláře QCM e-forms poskytujeme doposud ZDARMA. Kdykoliv máte právo systém přestat používat, systém využíváte bez jakýchkoliv závazků z Vaší strany.
Kde jsou formuláře provozovány?
Formuláře jsou technicky provozovány na formulářovém serveru e-forms.cz společností QCM, s.r.o.
Jak zobrazit formuláře přímo na webu obce?
Na web úřadu vložíte následující HTML kód. Text PRIHLASOVACIJMENO se nahradí přihlašovacím jmenem úřadu. Toto přihlašovací jméno je vždy bez mezer a speciálních znaků. Pokud budete potřebovat pomoci, dejte nám vědět. <iframe src="https://pvu.e-forms.cz/fou-prihlasovacijmeno" width="1000px" height="1500px" frameborder="0" align="middle"> </iframe>

Příklad pro demo formuláře:
<iframe src="https://pvu.e-forms.cz/fou-strednilhota" width="1000px" height="1500px" frameborder="0" align="middle"> </iframe>
Provozní a obchodní podmínky
  • Pro používání služby musí žadatel, dále jen „Úřad“, nastavit správně emailovou adresu podatelny, kam budou zasílána podání. Bez nastavené a ověřené emailové adresy podatelny nelze podání odeslat.
  • Společnost QCM, s.r.o. , dále jen „Poskytovatel“, neručí za nesprávné nebo nevhodné použití služby Úřadu, mimo jiné za nesprávné vyplnění registračních údajů, zadání mailové adresy podatelny nebo nevhodné využití elektronických formulářů veřejností.
  • Poskytovatel neručí za doručení podání na emailovou adresu podatelny Úřadu, protože se jedná o technickou službu, která je výlučně ve správě Úřadu a nelze tak garantovat dostupnost této služby.
  • Poskytovatel neručí za doručení emailového potvrzení o odeslání podání podávajícímu subjektu.
  • Úřad souhlasí po provedení registrace se zpřístupněním sady elektronických formulářů veřejnosti.